Kalendarz wydarzeń

"Winda do nieba czyli czworo po czterdziestce"

2023-02-18
18:00
Miejsce : GOK w Rzgowie, ul. Szkolna 7 Gminny Ośrodek Kultury w Rzgowie zaprasza na polską prapremiera – dzieło twórców przebojowej „Cudownej Terapii" i „BODO Musical".
Wszyscy kochamy romantyczne komedie muzyczne !!! .......Dodajmy do smaku kilka wpadających w ucho piosenek i mamy teatralny hit. „Winda do nieba czyli czworo po czterdziestce", to po raz pierwszy wystawiany na polskich scenach przebój frekwencyjny teatrów Austrii i Niemiec.
Ich czworo: uzależniona od złośliwości królowa śniegu - Magdalena, oaza naiwności i odkrywczych spostrzeżeń - Urszula, akwizytor totalny, facecik w garniturku - Józef i przez nadwrażliwość po sam nos zatopiony w kobiecości - Andrzej, wszyscy w tym samym wieku zostają uwięzieni pomiędzy piętrami w windzie. Czy będzie to chwila na podsumowanie czy czas na budzące się uczucie? Musicie to koniecznie sprawdzić Szanowni Państwo !!!.
To wszystko na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Rzgowie w wykonaniu wybitnych, znanych i lubianych aktorów w polskiej prapremierze spektaklu w reżyserii Dariusza Taraszkiewicza. Teksty piosenek Tadeusz Ross. Z choreografia znanego z programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Krzysztofa Krisa Adamskiego.
Bilety do nabycia:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/76051/Rzg%C3%B3w/Winda+do+nieba%2C+czyli+czworo+po+czterdziestce/
Obsada:
URSZULA: Małgorzata Lewińska,
ANDRZEJ: Dariusz Kordek,
MAGDALENA: Beata Olga Kowalska,
JÓZEF: Jacek Kawalec.
Reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz Scenografia: Paulina Czernek-Banecka, Kostiumy: Katarzyna Kwiecień-Kaniewska ,Muzyka: Jacek Zamecki,
Teksty piosenek: Tadeusz Ross Choreografia Krzysztof Kris Adamski,
Producent spektaklu: DEKAPRO MENAGEMENT SP. z o.o. i Fundacja Dariusza Kordka - KULTURAPL.

 
  • attachment_63861e996b848_winda_do_nieba.jpg
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=