9 II Anna Stryjewska z niespodziankami

Kochani Czytelnicy i Miłośnicy książek! Gminna Biblioteka Publiczna w Rzgowie (ul. Szkolna 7) serdecznie zaprasza w czwartek 9 lutego 2023 r. o godz. 18:00 na spotkanie z Anną Stryjewską i premierę jej najnowszej powieści pod tytułem "Łódzka przystań", otwierającej Sagę Klonowego Liścia. Pisarka kreśli obraz rodziny w czasie wojennej zawieruchy i w kolejnych latach emigracji.  Na spotkaniu nie zabraknie niespodzianek!  Liczymy na Waszą obecność. Do zobaczenia!
Anna Malinowska
Ana Stryjewska to  autorka poczytnych fabuł obyczajowych i jednej powieści młodzieżowej, od której zaczęła się jej literacka kariera. Chociaż książki pisze zaledwie od kilku lat, udało jej się już zdobyć niemałe grono wiernych czytelniczek. 

Anna Stryjewska jest z pochodzenia łodzianką i z miastem tym związała całe swoje życie – tam mieszka i pracuje, tam wychowała, dorosłe już dzieci. Zawodowo zajmuje się sprzedażą nieruchomości, zaś literatura pozostaje jej wielką miłością i pasją. Swoją twórczą naturę realizuje także w malarstwie, któremu poświęca się w wolnych chwilach. Jak podkreśla w wywiadach Anna Stryjewska, książki zawsze były ważną częścią jej życia i jeszcze jako dziecko marzyła, by pisać. I chociaż przez długie lata priorytet miały praca, dom i rodzina, marznie to nigdy nie przestało się w niej tlić.

Dziś Anna Stryjewska książki wydaje regularnie i póki tylko będą jej przychodzić do głowy nowe pomysły (a nie zanosi się, by miało być inaczej) oraz będą znajdować się czytelnicy chcący je czytać (z tym też nie powinno być problemu), nie zamierza przestawać; jej historia jest najlepszym dowodem, że z rzeczy naprawdę ważnych nie należy rezygnować, bo marzenia można zrealizować w każdym wieku. ( żródło: Legimi)

Anna Stryjewska - twórczość

    Albański motyl. Hotel Gloria Palace w albańskiej Sarandzie. ...
    Skradziona kołysanka. Miała wszystko. ...
    Zośka. Przepustka do szczęścia. ...
    Zośka. Dopóki biło serce. ...
    Kochankowie miasta. Pozbawiony skrupułów Damian robi podejrzane interesy. ...
    Chłopiec z ulicy Wschodniej. ...
    Mistrzowie życia. ...
    Pocałunek morza.

Fot. Dorota Duda

Do pobrania

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=