Dzień Kota w bibliotece

Przypadający 17 lutego Dzień Kota rzgowskie przedszkolaki świętowały w Bibliotece Publicznej w Rzgowie. Spotkanie z Moniką Skikiewicz – Bajanką wywołało entuzjastyczne i żywiołowe reakcje Jeżyków i Skrzatów, które uczestniczyły w warsztatach, opartych na książeczkach poczytnej autorki Anity Głowińskiej.
Tytułowa Kicia Kocia, jej braciszek Nunuś oraz zaprzyjaźnieni z nimi Pacek, Adelka, Julianek i inne dzieci bawią się wspólnie w domu, na plaży, w bibliotece, na placu zabaw, a nawet w...kosmosie. Ich perypetie interesują najmłodszych czytelników, wiernych fanów niezwykle popularnej dziecięcej bohaterki.

Pięknie ilustrowane książeczki edukacyjne podpowiadają prawidłowe zachowania w życiowych sytuacjach. Jak być asertywnym, w jaki sposób kulturalnie odmawiać, jak segregować śmieci, jak zachować się w teatrze – oto kilka wyzwań, z którymi trzeba umieć się zmierzyć. Inspirujące pomoce dydaktyczne – puzzle, obrazki, zabawy ruchowe, eksperyment chemiczny wzbogaciły spotkanie wzbudzając nieskrywany aplauz dzieci.

Animatorka Monika Skikiewicz - pełna energii, entuzjazmu i uśmiechu jest najlepszą promotorką czytelnictwa i ambasadorką kociej bohaterki książkowej. W Święto Kota niezastąpiona!

Anna Malinowska
 
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=