Koncert stu chórzystów

8 czerwca, godz. 16.30 - zapraszamy do sali widowiskowej GOK w Rzgowie na „Koncert na 5 Chórów”. Koncert z udziałem stu chórzystów oraz 5 dyrygentów w Rzgowie to jedyne tego typu wydarzenie muzyczne w naszym regionie. Z roku na rok  przyciąga coraz większą rzeszę słuchaczy.
Tegoroczne, XI Warsztaty Chóralne zgromadzą 5 chórów: „Radość Życia” z Piotrkowa Trybunalskiego, Chór „Speranza” z Kutna i aż dwa chóry z Gostynina – gminny „Vox Cordis” i miejski „Arce Cantores”. Oczywiście gospodarzem będzie Rzgowski Chór „Camerata”.

Owoce wspólnych ćwiczeń, treningów, śpiewy jedno- i wielogłosowe – to wszystko zobaczymy i usłyszymy w „Koncercie na 5 Chórów” podsumowującym pracowitą sobotę.

Repertuar przewidziany w koncercie to oczywiście muzyczne niespodzianki, bo po 2 utwory wykonają poszczególne grupy, jednak uchylając rąbka tajemnicy zdradzić możemy, iż podczas wspólnego występu usłyszymy intrygująco brzmiące utwory: pieśń starokaukaską, legendarny hit chóralistyki operowej i polską piosenkę dla wszystkich.

W wykonaniu prawie 100 osób – to będzie naprawdę wyjątkowe wydarzenie!
 
8 czerwca, godz. 16.30 - zapraszamy do sali widowiskowej GOK w Rzgowie na „Koncert na 5 Chórów”.
Bezpłatne wejściówki – do odbioru w sekretariacie GOK.
Serdecznie zapraszamy.

GOK
Fot. Włodzimierz Kupisz/archiwum
15 maja 2024 r.
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=