Ogrzać świetlicę w Starej Gadce

Trwają prace wykończeniowe na budowie świetlicy wiejskiej w Starej Gadce. Montowane są płyty kartonowo-gipsowe. Pracownicy tynkują i docieplają świetlicę w środku.  Gotowa jest   instalacja elektryczna. Wewnętrzna instalacja kanalizacyjna jest już rozprowadzana. Wcześniej doprowadzono wodę do budynku.

Jak informuje Zbigniew Snelewski, kierownik Referatu Inwestycji Urzędu Miejskiego w Rzgowie, najważniejszym celem jest montaż instalacji centralnego ogrzewania oraz kotłowni gazowej z automatyką pogodową i osprzętem bezpieczeństwa. Uruchomienie ogrzewania umożliwi zimą następne etapy wykończenia obiektu.

Prace posadzkarskie i wykończeniowe jak na przykład malowanie pomieszczeń - są objęte następnym etapem. Po wykonaniu wylewek pod posadzki zostaną ułożone podłogi. Wykończenie wnętrz obejmuje również  montaż urządzeń sanitarnych oraz umywalek.

Świetlica wiejska w Starej Gadce to budynek parterowy z poddaszem nieużytkowym nad częścią budynku, niepodpiwniczony. Świetlica została zaopatrzona w mury ognioodporne. Dach zaprojektowano wielospadowy o kącie nachylenia 45 stopni. Powierzchnia dachu to około 463 m kw. , a  jego wysokość wynosi 9,64 metra. Powierzchnia zabudowy obiektu to 358 metrów kwadratowych.

Włodzimierz Kupisz
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=