Premiera musicalu jazz, rock i funk w Rzgowie

10-07-2024
"Powoli Molly" to jednoaktowy musical, zaplanowany na ośmiu aktorów i siedmioosobowy zespół instrumentalny. W muzyce dominuje jazz z elementami rocka oraz muzyki funk. Choreografie nawiązują do stylistyki broadway, authentic oraz modern jazz.
Zarówno muzyka, scenariusz, teksty piosenek jak i choreografie zostały stworzone od podstaw na potrzeby spektaklu i nie były nigdy wcześniej prezentowane. Spektakl opowiada o Molly – młodej scenarzystce, która po zderzeniu z dużą falą krytyki próbuje uciec przed konsekwencjami i niejasnościami w swoim życiu. Okazuje się to jednak dosyć mocno skomplikowane, gdyż od własnej podświadomości ciężko jest uciec. Tym bardziej jeśli na drodze ucieczki – ni stąd, ni zowąd – pojawia się grupa kotów i każdy z nich ma coś do powiedzenia.

Spektakl "Powoli Molly" jest oddolną inicjatywą studentów i absolwentów uczelni artystycznych, głównie Akademii Muzycznej w Łodzi, specjalności musical oraz UMFC w Warszawie. Pomysłodawczynią projektu, autorką scenariusza, tekstów piosenek oraz projektów kostiumów jest Katarzyna Mazurkiewicz. Kompozytorem oraz twórcą uczestniczącym w powstawaniu spektaklu od samego początku jest Łukasz Czyż. Reżyserką - Katarzyna Dąbkowska, autorką choreografii Agnieszka Łuczyńska, a kierownikiem muzycznym oraz aranżerem jest Krzysztof Brzeziński.

Linki do social mediów spektaklu:
FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=61559677873374
IG: https://www.instagram.com/powolimollyofficial/
Spektakle odbędą się w sali widowiskowej GOK w dniach 14-15 września w godzinach 16.00 oraz 18.00. Bilety w cenie 60/80/100 zł. dostępne będą w najbliższym czasie na portalu www.kupbilecik.pl

GOK
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=