Spotkanie opłatkowe w Guzewie - Babichach

 W sołectwie Guzew – Babichy odbyło się spotkanie opłatkowe z akcentem karnawałowym, zorganizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich w Guzewie. Organizatorki zaprosiły delegacje KGW z gminy Rzgów.
Zawirowania w świecie i dwuletnia pandemia sprawiły, że dopiero teraz można było spotkać się w licznym i tak zacnym gronie. Dla wielu z obecnych spotkanie stanowiło rzadką okazję do spotkania z dawno niewidzianymi przyjaciółmi, sąsiadami czy znajomymi. Wspaniałe potrawy zapewniły panie z KGW z gminy Rzgów. Biesiada miała bowiem charakter składkowy. Były również taneczne akcenty karnawałowe, aby spalić nadmiernie skoncentrowane kalorie.

W opłatku uczestniczyli m. in. burmistrz Rzgowa Mateusz Kamiński, przewodniczący Rady Miejskiej Radosław Pełka, Miron Ossowski – kierownik Referatu Rozwoju i Współpracy Społecznej w rzgowskim ratuszu, Wojciech Błaszczyk – proboszcz parafii w Woli Zaradzyńskiej, radna powiatowa Klaudia Zaborowska-Gorzkiewicz, sołtys Henryk Zaborowski, Danuta Szymczak – przewodnicząca Gminnej Rady Kobiet, Kół i Gospodyń Wiejskich , Danuta Czekalska - przewodnicząca KGW w Guzewie, Zbigniew Gabara – przewodniczący Kółek i Organizacji Rolniczych w Rzgowie oraz Zarząd Gminny ZOSP z prezesem Wojciechem Pacholskim na czele. Spotkanie opłatkowo-karnawałowe poprowadziły Danuta Szymczak i Danuta Czekalska. (WK)

Fot. Miron Ossowski, Klaudia Zaborowska-Gorzkiewicz, fb KGW Guzew
 
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=