Świecę, więc jestem bezpieczny

Dzielnicowi ze Rzgowa zawitali do Szkoły Podstawowej w Guzewie, gdzie rozmawiali o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Na zakończenie spotkania każdy milusiński otrzymał od policjanta opaskę odblaskową. Dzieci obiecały, że zawsze będą nosić odblaski w widocznym miejscu, aby być bezpiecznym na drodze.

Policjanci bardzo cenią sobie spotkania z najmłodszymi mieszkańcami. Uważają, że porady i wskazówki jakie im przekazują, mogą na długo zostać w pamięci dzieci. W poniedziałek, 22 listopada 2021 roku dzielnicowi z Komisariatu Policji w Rzgowie zawitali do Szkoły Podstawowej w Guzewie, aby przekazać dzieciom podstawowe zasady bezpieczeństwa.

Takie spotkania pozwalają wyrobić u najmłodszych właściwe nawyki, jak przyzwyczajenie do elementów odblaskowych na odzieży. Szczególnie w porze jesienno-zimowej widoczność niechronionych użytkowników dróg jest bardzo ważna i bezpośrednio przekłada się na ich bezpieczeństwo. Na zakończenie spotkania każdy mały słuchacz otrzymał od policjantów opaskę odblaskową, aby nosić ją w widocznym miejscu.

sierż. sztab. Aneta Kotynia
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=