W Guzewie dzielnicowi o bezpieczeństwie

Rzgowscy dzielnicowi systematycznie spotykają się z przedszkolakami i uczniami, aby przypominać jak ważne jest ich bezpieczeństwo. Policjanci szczególnie przypominają o zasadach bezpieczeństwa na drodze, jak ważne są w porze jesienno-zimowej odblaski oraz jak zachowywać się w kontaktach z obcymi osobami.
Dzielnicowi ze rzgowskiego komisariatu zagościli w Szkole Podstawowej w Guzewie, gdzie rozmawiali z uczniami o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Dzieci otrzymały od policjantów odblaski, szczególnie niezbędne w okresie jesienno-zimowym. Policjanci podkreślali jak ważna jest widoczność na drodze pieszego, szczególnie teraz kiedy dni są krótsze. Jak duży wpływ na bezpieczeństwo ma właściwe przechodzenie przez jezdnię.

Funkcjonariusze poruszyli również temat, jak zachowywać się kiedy zaczepia dzieci osoba obca czy atakuje agresywny pies. Na koniec spotkania - z uwagi na duże zainteresowanie zawodem policjanta - mundurowi opowiedzieli uczniom na czym polega ich codzienna służba i jakim sprzętem się posługują.

mł. asp. Aneta Kotynia
 
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=