Zebraliśmy ponad 12 litrów bezcennego leku

W niedzielę, 19 lutego 2023 roku w GOSTiR w Rzgowie odbyła się pierwsza w tym roku zbiórka krwi. Standardowo spotkaliśmy się, aby podzielić się krwią z innymi potrzebującymi, ale również pomagamy zwierzakom, dla których zebraliśmy prawie 200 kilogramów karmy.

Statystyka dzisiejszej zbiórki :
32 zarejestrowanych potencjalnych dawców 
27 oddało najcenniejszy lek na świecie 
Łącznie zebraliśmy 12 litrów 150 ml krwi 

Była to I zbiórka w tym roku i miejmy nadzieję, że nasi krwiodawcy rozkręca się w najbliższych akcjach, a najbliższa już 23 kwietnia. Zapraszamy do zapisywania się również do naszego Stowarzyszenie Krwiodawców im. Kaprala Wojtka w Rzgowie. Jeśli jesteście zainteresowani, prosimy o kontakt.

Bardzo dziękujemy restauracji Eden w Rzgowie za obiad dla białego personelu akcji, Regionalnemu Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi oraz  Urzędowi Miejskiemu w Rzgowie za gadżety dla uczestników akcji krwiodawstwa, a samym dawcom za upieczenie ciast oraz faworków. Dziękujemy za włączenie się do akcji Sklepowi Zoologicznemu Moby Dick w Rzgowie. Magdalena Hoja-Mordaka, nauczycielka ze Szkoły Podstawowej w Kalinie propaguje naszą szlachetną akcję wśród dzieci. Leszek Waga - radny i społecznik z gminy Strzelce Wielkie przywiózł dla uczestników zbiórki energetyki oraz płyny do naczyń. Zaprzyjaźniony z nami samorządowiec propaguje nasze doświadczenia w swojej gminie. 

Dziękujemy wszystkim krwiodawcom, którzy włączyli się do zbiórki darów dla podopiecznych schroniska dla bezdomnych zwierząt w Łodzi. Łącznie zebraliśmy prawie 200 kg karmy dla czworonogów.

Stowarzyszenie Krwiodawców im. Kaprala Wojtka w Rzgowie
Fot. Kamila Kapczyńska
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=