Stowarzyszenie Kaprala Wojtka w Rzgowie z wizytą w Domu Dziecka

W tym roku Stowarzyszenie Kaprala Wojtka w Rzgowie z okazji Dnia Dziecka postanowiło sprawić uśmiech i radość podopiecznym Domu Dziecka Dla Małych Dzieci w Łodzi ul. Lniana 9.
W trakcie Majowej Zbiorki Krwi stowarzyszenie przeprowadziło akcję pt.: Oddaj krew z okazji Dnia Matki i podaruj dzieciom paczkę słodyczy!
Przedstawiciele stowarzyszenia wybrali się 3 czerwca do Domu Dziecka gdzie oficjalnie przekazali dzieciom dużą ilość zebranych słodyczy. Dyrekcja oraz pracownicy Domu Dziecka w imieniu swoich podopiecznych na ręce prezesa stowarzyszenia Marcina Bartoszka wręczyli podziękowanie.
Jak mówi prezes Stowarzyszenia Kaprala Wojtka w Rzgowie Marcin Bartoszek: Ilość zebranych słodyczy przerosła nasze oczekiwania. Dziękuję każdemu, kto dołożył swoją cegiełkę do tej pięknej inicjatywy. Mam nadzieję, że dzięki takim akcjom na twarzach podopiecznych z Domu Dziecka pojawi się uśmiech i wróci w nich wiara w dobro.  
Jak się dowiedzieliśmy stowarzyszenie oprócz organizacji zbiórek krwi coraz częściej angażuje się w różne inicjatywy społeczne.
 
Tekst i foto: Kamila Kapczyńska 
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=