Gmina Rzgów realizuje projekt pt.: „Żłobek Gminny w Rzgowie szansą na aktywność zawodową rodziców”

czytaj więcej o Gmina Rzgów realizuje projekt pt.: „Żłobek Gminny w Rzgowie szansą na aktywność zawodową rodziców”

Gmina Rzgów realizuje projekt pt: Lepsze szkoły, większe możliwości” w ramach Poddziałania 9.1.2 POKL Wyrównanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszenie różnic w jakości usług edukacyjnych”

czytaj więcej o Gmina Rzgów realizuje projekt pt: Lepsze szkoły, większe możliwości” w ramach Poddziałania 9.1.2 POKL Wyrównanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszenie różnic w jakości usług edukacyjnych”

Gmina Rzgów realizuje projekt pt: „Lepsze oddziały przedszkolne, większe możliwości” w ramach Poddziałania 9.1.1: „Zmniejszenie nierówności w stopniu upowszechnienia edukacji przedszkolnej”

czytaj więcej o Gmina Rzgów realizuje projekt pt: „Lepsze oddziały przedszkolne, większe możliwości” w ramach Poddziałania 9.1.1: „Zmniejszenie nierówności w stopniu upowszechnienia edukacji przedszkolnej”

Gmina Rzgów realizuje projekt pt: "Gmina Rzgów wspiera aktywność zawodową rodziców"

czytaj więcej o Gmina Rzgów realizuje projekt pt: "Gmina Rzgów wspiera aktywność zawodową rodziców"

W 2015 r. oddziały przedszkolne otrzymały 100 tys. zł, z których część pochodziła z funduszu unijnego na zmniejszenie nierówności w upowszechnianiu edukacji przedszkolnej

czytaj więcej o W 2015 r. oddziały przedszkolne otrzymały 100 tys. zł, z których część pochodziła z funduszu unijnego na zmniejszenie nierówności w upowszechnianiu edukacji przedszkolnej
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=