Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna

Jesteś przedsiębiorcą? Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna ma dla Ciebie propozycję.

Burmistrz Rzgowa Mateusz Kamiński nawiązał współpracę z Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną, która udziela wsparcia w postaci zwolnienia z podatku CIT lub PIT dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, na okres od 10 do 15 lat, w zależności od lokalizacji inwestycji. Pomoc publiczna przyznawana jest z tytułu nowej inwestycji lub nowych miejsc pracy. Proces składania wniosku jest krótki i płynny. Decyzja o wsparciu może być wydana już miesiąc po złożeniu wniosku. Gmina Rzgów wspiera inwestorów w rozwijaniu istniejących biznesów oraz tworzeniu nowych i jest miejscem przyjaznym dla inwestycji, co potwierdza I miejsce w Rrankingu Gmin Województwa Łódzkiego przygotowanym przez ekspertów Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej za 2021 rok.

Szanowni Państwo,
Od stycznia 2022 została wprowadzona nowa Mapa Pomocy Publicznej na lata 2022-2027. Gmina Rzgów jest regionem, gdzie nadal możliwe jest uzyskanie zwolnienia podatkowego z tytułu nowej inwestycji.
Zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym, podczas którego specjaliści z Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przedstawią obowiązujące przepisy PSI (Polska Strefa Inwestycji). Przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się z jakiego tytułu i w jakiej wysokości przysługuje zwolnienie, jakie inwestycje mogą być nim objęte i jakie warunki należy spełnić by wsparcie uzyskać.    

Zapraszamy do kontaktu:
Karolina Falkenberg
karolina.falkenberg@sse.lodz.pl
+48 721 205 620

Dla kogo: lokalni przedsiębiorcy planujący nową inwestycję/ rozwój swojego przedsiębiorstwa.


Cel: przedstawienie szerokiej oferty Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej dla MŚP i dużych przedsiębiorców ze szczególnym uwzględnieniem wsparcia na realizacje nowych inwestycji

Dodatkowe informacje:

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. udziela wsparcia w postaci zwolnienia z podatku CIT dla osób prawnych/ PIT dla osób fizycznych, prowadzących działalność gospodarczą w związku z nową inwestycją.
Rodzaje wspieranej działalności:

  • działalność produkcyjna,
  • nowoczesne usługi dla biznesu (IT/BPO/SSC).

Prosta procedura:

  • złóż prosty wniosek i biznesplan do ŁSSE,
  • uzyskaj Decyzję o Wsparciu,
  • zainwestuj w rozwój swojej firmy,
  • skorzystaj z ulgi podatkowej nawet do 55% kosztów nowej inwestycji.

Uwaga – nie należy rozpoczynać inwestycji przed złożeniem wniosku o wsparcie do ŁSSE.

Załączniki artykułu

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=