Zamknij komunikaty

Rzgowskie oferty pracy

Nr oferty: 06/2021
Stanowisko: sprzątaczka
Branża: SEKRETARIAT, BIURO, ADMINISTRACJA
Kwalifikacje:
Obowiązki: dbałość o czystość w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Rzgowie
Miejsce pracy (miejscowość): Rzgów
Wynagrodzenie miesięczne (brutto) w PLN:
Rodzaj umowy o pracę:
na czas określony
Pracodawca: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rzgowie
Nr. telefonu: 42 213 09 29
E-mail: sekretariat@mopsrzgow.pl
WWW:
Termin ważności oferty (nie dłużej niż 3 miesiące) :
15.10.2021
Uwagi-dodatkowe informacje: wymiar czasu pracy 1/2 etatu zatrudnienie od zaraz

Nr oferty: 05/2021
Stanowisko: podinspektor ds. planowania przestrzennego
Miejsce pracy: Urząd Miejski w Rzgowie
Termin składania ofert: 31.08.2021 do godz. 17:00
Miejsce składania ofert: sekretariat Urzędu Miejskiego w Rzgowie, Plac 500-lecia 22, 95-030 Rzgów

Burmistrz Rzgowa ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze - podinspektora ds. planowania przestrzennego w Urzędzie Miejskim w Rzgowie.
Więcej informacji: https://bip.rzgow.pl/oferta-pracy/18590/podinspektor-ds-planowania-przestrzennego

Nr oferty:
04/2021
Stanowisko: Montażysta stolarki aluminiowej
Branża: BUDOWNICTWO, NIERUCHOMOŚCI
Kwalifikacje: Wykonujemy tylko prawidłowe montaże stolarki aluminiowej w domach i rezydencjach jednorodzinnych. Baza firmy mieści się w Konstantynie k. Starowej Góry. Firma jest Ambasadorem marki MOREVIEW oraz Ambasadorem kampanii DOBRY MONTAŻ.
Obowiązki: Rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków. Montaż stolarki aluminiowej. Obsługa urządzeń - mini żurawie, manipulatory, ssawki, HDS, rusztowania na wyposażeniu firmy. Sporadyczne delegacje (praca na terenie Łodzi i okolic)
Miejsce pracy (miejscowość): Konstantyna k. Starowej Góry i woj. łódzkie
Wynagrodzenie miesięczne (brutto) w PLN: Od 22 zł/h netto (3700 na rękę za 168h) w górę w zależności od umiejętności + premie. Umowa o pracę. Dodatkowe grupowe ubezpieczenie zdrowotne. Komplet profesjonalnych ubrań roboczych + BHP
Rodzaj umowy o pracę: umowa o pracę
Pracodawca: CIECHANOWSKI
Nr. telefonu:  532 704 604
E-mail:  info@ciechanowski.com.pl
WWW:  www.ciechanowski.com.pl
Termin ważności oferty (nie dłużej niż 3 miesiące) : 30-09-2021
Uwagi-dodatkowe informacje:  Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod tel. 532 704 604 www.ciechanowski.com.pl

Nr oferty: 03/2021
Stanowisko: podinspektor ds. gospodarki nieruchomościami
Termin składania ofert: 27.08.2021 do godz. 15:00

Burmistrz Rzgowa ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze - podinspektora ds. gospodarki nieruchomościami i opłaty adiacenckiej w Urzędzie Miejskim w Rzgowie.
Więcej informacji: https://bip.rzgow.pl/oferta-pracy/18578/podinspektor-ds-gospodarki-nieruchomosciami

Nr oferty:
02/2021
Stanowisko: podinspektor ds. wymiaru podatków i opłat
Termin składania ofert: 03.08.2021 do godz. 17:00

Burmistrz Rzgowa ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze - podinspektora ds. wymiaru podatków i opłat.
Więcej informacji: https://bip.rzgow.pl/oferta-pracy/18551/podinspektor-ds-wymiaru-podatkow-i-oplat

Nr oferty: 01/2021
Stanowisko: Sprzedawca BIG STAR LIMITED Rzgów, Outlet Ptak.
Branża: HANDEL, GASTRONOMIA
Kwalifikacje: • łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientem, • umiejętność pracy w zespole, • znajomość obsługi kasy fiskalnej oraz kart płatniczych, • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.
Obowiązki: • bezpośrednia obsługa klienta zgodnie ze standardami Firmy Big Star Limited, • obsługa stanowiska kasowego, • dbanie o wygląd i wystrój salonu, • bieżące uzupełnianie asortymentu sprzedawanego towaru.
Rodzaj umowy o pracę: Umowa o pracę
Pracodawca: Big Star Limited Sp. z o.o.
Nr  telefonu: n/d
E-mail: rekrutacja@bigstar.com.pl
www: n/d
Termin ważności oferty: 1 miesiąc - do 16-06-2021 r.
Uwagi-dodatkowe informacje: n/d
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
Link