Kalendarz wydarzeń

"Piosenka prawdę Ci powie" - spektakl muzyczny

2022-11-26
18:00
Miejsce : GOK w Rzgowie, ul. Szkolna 7 Gminny Ośrodek Kultury po raz kolejny zaprasza na spotkanie teatralne. Kiedy? 26 listopada o godz. 18.00. Gdzie? Sala widowiskowa ośrodka (Rzgów, ul. Szkolna 7).

26 listopada 2022 o godz. 18:00

Czytaj więcej na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/74625/Rzg%C3%B3w/Piosenka+prawd%C4%99+Ci+powie/
26 listopada 2022 o godz. 18:00

Czytaj więcej na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/74625/Rzg%C3%B3w/Piosenka+prawd%C4%99+Ci+powie/
Tym razem będzie to wyjątkowe roztańczone multimedialne muzyczne widowisko, które przeprowadza widza przez kolejne dekady minionego stulecia. Usłyszymy znane utwory w świeżych, oryginalnych aranżacjach. Od przebojów lat 20 po współczesne brzmienia muzyki pop. Od szlagieru lat 60-tych "Róbmy swoje" po hity końcówki stulecia takie jak "Let's get loud".

Piosenki te wykonuje niepowtarzalny duet aktorski Ewa Kuklińska i Tomasz Stockinger, którym towarzyszą tancerze z poznańskiej grupy Gawra Artystyczna. Dodatkowym atutem są towarzyszące wizualizacje, które przeprowadzają widza przez kolejne etapy stworzonej przez nas historii.

EWA KUKLIŃSKA to polska aktorka, tancerka, choreograf i piosenkarka, współzałożycielka formacji Naya-Naya i Sabat. W 1977r. zadebiutowała jako piosenkarka w programie Telewizji Polskiej Bardzo przyjemny wieczór. W latach 1979-1997 związana była z Teatrem Syrena w Warszawie, gdzie zagrała w ponad trzydziestu tytułach. Jako choreograf przygotowała ponad 15 sztuk, m.in. "Sprawę Romana K.", "Taniec kogutów" czy "Cafe pod Minogą". Nagrała kilka płyt oraz koncertowała w Europie, Ameryce Północnej i Australii. Jako piosenkarka, tancerka i aktorka reprezentowała Polskę w programach realizowanych przez telewizje w Hamburgu, Berlinie, Pradze, Belgradzie, Toronto, Chicago i Nowym Jorku. W TV Polonia prowadziła program "Schody, pióra, brylanty". Wzięła udział w ponad 100 widowiskach.

TOMASZ STOCKINGER to polski aktor teatralny i filmowy, prezenter telewizyjny. Na małym ekranie zadebiutował w roku 1978 rolą boya hotelowego w serialu "Życie na gorąco" (1978). Od tego czasu do dziś można oglądać go w wielu rolach serialowych. Ma na swoim koncie wiele ról filmowych oraz teatralnych. Współpracował m.in. z warszawskimi teatrami: Kwadrat, Teatr Dramatyczny, Na Woli, Teatr Syrena, Teatr Komedia i Teatr Muzyczny Roma. Ma także doświadczenie muzyczne m.in. jedną wydaną płytę "Melodią wracasz do mnie" Tancerze Gawry Artystycznej: Sara Janicka (znana z programów "You Can Dance" czy "Taniec z gwiazdami"), Artur Niedźwiedź (absolwent Państwowej Szkoły Baletowej, założyciel Agencji Artystycznej "Niedźwiedź) / Bartłomiej Steinke (Mistrz Wielkopolski w tańcach latynoamerykańskich).

Czytaj więcej na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/74625/Rzg%C3%B3w/Piosenka+prawd%C4%99+Ci+powie/
 
  • attachment_632c3152d9c24_posenkaprawdecipowie.jpg
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=