Regionalne Forum Podmiotów Ekonomii Społecznej

Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt zaprosić na Regionalne Forum Podmiotów Ekonomii Społecznej organizowane przez Regionalne Centrum Polityki Społecznej w
Łodzi.

Wydarzenie adresowane jest do przedstawicieli Podmiotów Ekonomii Społecznej (PES) oraz otoczenia (jednostek samorządu terytorialnego, przedstawicieli sektora biznesu i nauki) z terenu województwa łódzkiego.

Celem spotkania będzie wzmacnianie Podmiotów Ekonomii Społecznej poprzez zwiększanie widoczności ich produktów i usług, co ma kluczowe znaczenie dla wzrostu ilości miejsc pracy w sektorze ekonomii społecznej. W trakcie spotkania zostaną wręczone certyfikaty Znaku Promocyjnego Ekonomii Społecznej „Zakup Prospołeczny".

Znak „Zakup Prospołeczny" jest wspólną marką wyróżniającą podmioty ekonomii społecznej. Posiadanie Znaku Promocyjnego Ekonomii Społecznej „Zakup Prospołeczny" będzie wyróżniać jednostki spośród PES działających na terenie województwa łódzkiego. Przyznanie znaku to wynik dbałości o stałe umocnienie rangi i wizerunku PES jako symbolu usług i produktów o najwyższej jakości, wykonywanych z wykorzystaniem potencjału społecznego.

Zachęcamy do zapoznania się z programem tegorocznego spotkania, przygotowaliśmy dla Państwa szereg ciekawych wystąpień.

Spotkanie odbędzie się dniu 8 GRUDNIA 2017 ROKU w Łodzi, w siedzibie Instytutu Europejskiego w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 262/264 .

CELEM POTWIERDZENIE UDZIAŁU W SPOTKANIU PROSIMY O PRZESŁANIE FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO (W ZAŁĄCZENIU) FAXEM 42 203 48 17 LUB NA ADRES MAILOWY REKRUTACJA.ES@RCPSLODZ.PL , NAJPÓŹNIEJ DO DNIA 04.12.2017 R.

Wszelkie pytania w przedmiotowej sprawie proszę kierować do Wydziału ds. Pomocy i Integracji Społecznej tel. 42 203 48 28 lub 42 203 48 29,

kontakt mailowy: a.bogusz@rcpslodz.pl, p.pietrzak@rcpslodz.pl_

Do pobrania

(pdf) 0.38mb Pobierz
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
=
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
=